BUDEME VÁS HÝČKAT. ZASLOUŽÍTE SI TO.

O své klienty v našem studiu pečujeme již od roku 2006. V příjemném, moderním a klimatizovaném prostředí v klidné části Brna - Řečkovicích měníme vizáže a plníme sny o dokonalém účesu. Náš tým je připraven nejen zkrotit dámám dlouhé kadeře nebo upravit pánům vlasy či vousy, ale hlavně navrhnout všem barvu, střih i odpovídající vlasovou péči přímo na míru. Abychom vám kromě klasických střihů vždy mohli nabídnout také služby podle posledních módních trendů a naše techniky neustále rozšiřovat a inovovat, pravidelně se účastníme zahraničních školení a stáží.
 
Prioritou jsou pro nás kvalitní a šetrné přípravky převážně na bázi přírodních aktivních látek, proto pracujeme výhradně s vlasovou kosmetikou SUBRINA PROFESSIONAL. O tom, že právě tato značka zaručuje v kombinaci s naším týmem tu nejlepší péči o vaše vlasy, nás neustále přesvědčují naši věrní zákazníci a narůstající počet zákazníků nových. Mimo naše studio se setkáte s naší prací také na různých módních přehlídkách, natáčeních, veletrzích a dalších společenských událostech.  

O ZNAČCE SUBRINA PROFESSIONAL

Náš tým:

SYLVIE AUDYOVÁ

kadeřnice, hlavní technolog SUBRINA PROFESSIONAL

„Mým cílem je udělat co nejvíce lidí šťastnými a krásnými.“

Více

JANA BARTOŠOVÁ

kadeřnice, technolog SUBRINA PROFESSIONAL

„Moje práce mi přináší radost – proto ji dělám ráda a poctivě.“

Více

Martin Pazderský

kadeřník

Dokonalý účes je takový, který bych byl ochoten nosit i já a rozzáří každé ženě oči.

Více

Markéta Hobzová

na mateřské dovolené

"Kadeřnicí jsem chtěla být od malinka."

Více

MICHAELA ŽIVOTSKÁ

kadeřnice

"Dostala jsem se do bodu,kdy jsem si uvědomila,že bude nejlepší věnovat se tomu, čím jsem se vyučila, tedy kadeřnictví."

Více