PETRA PLÁNKOVÁ

kadeřnice, technolog SUBRINA PROFESSIONAL

1. Co Tě přivedlo k práci právě v SUBRINA STUDIU?
Holky ze SUBRINA STUDIA mě už na střední škole školily, jejich práce se mi moc líbila a bylo mým snem jednou s nimi pracovat. Přála jsem si jako ony školit, vzdělávat se a dál se posouvat. A hlavně jsem chtěla dál pracovat se značkou, kterou jsem si oblíbila už právě na škole.

2. Jak dlouho už se kadeřnické profesi věnuješ?
Hned po škole jsem začala pracovat na živnost v kadeřnictví v Tišnově. Stále jsem však sledovala web SUBRINA STUDIA – a když jsem se dozvěděla, že hledají novou kadeřnici – přišla moje příležitost. Neměla jsem sice takovou praxi, jaká byla pro přijetí požadována, ale moje práce je přesvědčila a vzali mě k Subrina rodině mezi sebe… :-) V roce 2020 pracuji v Subrina studiu již pátým rokem. 
 
3. Co je tvojí specialitou?
Mojí hlavní specialitou jsou svatební a společenské účesy. Ráda si ale vyhraji i s pánskými střihy a čelím výzvám, jako jsou třeba velké změny barev – např. z černé na blond.
 
4. Jaký je tvůj dosavadní největší pracovní úspěch?
Jsem pyšná na to, že jsme jako SUBRINA STUDIO česaly třeba pro módní přehlídku Ivety Řádkové nebo charitativní akci Vlaďky Erbové. Úspěchem pro mě je ale i každá spokojená zákaznice, která se ráda vrací.

5. Jak nejraději trávíš svůj volný čas?
Volný čas trávím nejraději se svými přáteli.