RADKA HABARTOVÁ

kadeřnice, technolog SUBRINA PROFESSIONAL

1. Co Tě přivedlo k práci právě v SUBRINA STUDIU?
Do Subrina studia jsem se přihlásila, protože mě vždy bavila práce ve větším kadeřnictví. Pracovat v kolektivu a předávat si informace s kolegyněmi je pro mě více přínosné, než být v malém kadeřnictví sama. Největší lákadlo na Subrina Studiu pro mě bylo to, že můžu být součástí školícího týmu, což je naplňující po všech stránkách. Vidět do našeho řemesla víc pod pokličku, podílet se na přípravách školení, přehlídek… Školit a setkávat se s jinými kadeřnicemi a předávat si zkušenosti z praxe je hodně přínosné pro obě strany. 

2. Jak dlouho už se kadeřnické profesi věnuješ?
Školu jsem ukončila v roce 1999 a od té doby pracuji jen v kadeřnictví (s výjimkou mateřské dovolené). Vůbec si nedokážu představit dělat něco jiného mimo obor. 

3. Co je tvojí specialitou?
Hodně mě baví melírování a barvení. Melír podle mě musí být naprosto přesný. :-) Jelikož jsem dlouhá léta sama melír nosila, vím moc dobře, co po mě zákaznice vyžadují... Také se ráda věnuji vlnitým a kudrnatým vlasům. Z praxe jsem bohužel zjistila, že spousta kadeřnic na tyhle vlasy zapomíná a mnohdy neví jak jim "odlehčit". Najít ten správný střih, prostříhání a úpravu tak, aby byly vlasy krásně vlnité, lesklé a vyživené, je přece tak jednoduché - když se ví jak na to.:-) 

4. Jaký je tvůj dosavadní největší pracovní úspěch?
Můj největší úspěch je pro mě prozatím práce v Subrina týmu... Zúčastnila jsem se i soutěže Hairdressing Awards, kde jsem se sice neumístila úplně nejvýš, ale i tak to pro mě byl před deseti lety velký úspěch. :-) 

5. Jak nejraději trávíš svůj volný čas?   
Svůj volný čas nejraději trávím se svou rodinou a psem, kteří mě nabíjí energií pro mou někdy náročnou práci. Také ráda pracuji na zahrádce, kde si zase čistím hlavu od všech starostí a povinností.