Sylvie Audyová

kadeřnice, hlavní technolog SUBRINA PROFESSIONAL

1. Co Tě přivedlo k práci právě v SUBRINA STUDIU?
V roce 2006 mě oslovil můj spolužák a tehdejší šéf SUBRINA STUDIA, které se právě otevíralo. Byla jsem v té době na takovém rozhraní, jak dál pokračovat a kde zúročit svoje zkušenosti z praxe ze zahraničí a práce na přehlídkách a focení. Rozhodování nebylo vůbec těžké. Stát se právoplatným členem domovské firmy SUBRINA PROFESSIONAL a dostat šanci pracovat na svých snech – to byla jasná volba.
Po pár letech jsem dostala šanci mít celé studio na starosti a vše se trochu obrátilo. Už jsem nebyla jen JÁ a MOJE sny, moje zákaznice a moje práce, ale MY a NAŠE sny, naše zákaznice a naše práce. Mám na starosti 10 členů Subrina týmu. Po tolika letech intenzivní spolupráce můžu říct, že mám druhou pracovní rodinu – a to jsem v žádném jiném kadeřnictví nezažila… 


2. Jak dlouho už se kadeřnické profesi věnuješ?
V počtech jsem nikdy nevynikala..:) Ale když to tak počítám, letos začínám 17. rok svojí kadeřnické éry. 
 
3. Co je tvojí specialitou?
Záludná otázka… Nejdůležitější pro mě je specialitu vytvořit - vymyslet barvu, střih a styling tak, aby člověku sedl a cítil se dobře. Cesta ke správnému účesu nevede jen přes barvu přírodních vlasů, barvu očí, tvar obličeje nebo jestli je člověk zimní či letní typ. Pro mě je při tvorbě účesu nejdůležitější zákazníkova duše – tam se dozvíte vše. Jsem nejlepší naslouchač…:) Ale co mě v práci nejvíce baví jsou barvící techniky ve všech délkách vlasů a dámské i pánské střihy. 

4. Jaký je tvůj dosavadní největší pracovní úspěch?
Můj pracovní úspěch je ten, že můžu každé ráno vstát, jít do práce a dělat co mě baví. Jsem hrdá na kolegy a to, že se mi povedlo vytvořit tým lidí, kteří jsou naladěni na stejnou strunu jako já. Dokázala jsem nastartovat Kadeřnické studio SUBRINA PROFESSIONAL. 

5. Jak nejraději trávíš svůj volný čas?
Mám to štěstí, že moje práce se stala mým koníčkem. A když čas dovolí, tak nejraději trávím svůj volný čas na mé zahrádce, procházkami v lese, s přáteli a mým čtyřnohým kámošem…